Igor - rodený "Strážčan" - bude našim hosťom v Talkshow počas Kultúrneho festivalu osobného rozvoja.
Dozviete sa, ako to je s komunikáciou u neho. V rodine, súkromí... Ako sa dá zvládnuť riadiť biznis, z ktorejkoľvek časti Slovenska. Ako sa mu podarilo v jeho firme vybudovať Cash-flow. A veríme, že nám prezradí aj zopár neuveriteľných príbehov z Anglicka, ktorých má aj na napísanie niekoľkých kníh. Možno Vás inšpiruje k športu a horskej cyklistike.
 
Igor Zajac je konateľom spoločnosti EBIX s.r.o., ktorá je výhradným dovozcom značky Autoglym na Slovensko. Pochádza zo Strážskeho, žil 11 rokov v Spojenom kráľovstve a momentálne býva v Modrej nad Cirochou, odkiaľ reguluje a riadi celý biznis. V rámci občianskeho združenia Laborecká MTB organizuje bežecké a cyklistické preteky a skvalitňujeme podmienky pre horskú cyklistiku a lesný beh.
 
 

Počas Kultúrneho festivalu osobného rozvoja bude naším hosťom v "Talkshow s inšpiratívnymi domorodcami" aj podnikateľ a vášnivý MTB cyklista IGOR ZAJAC. Igor nám bude k dispozícií pre prípadné ďalšie otázky, aj po skončení talkshow. V krátkom rozhovore v rámci propagácie mesta, sme ho vyspovedali, prečo má rád Strážske, aké má obľúbené miesta v Strážskom, kam sa rád vracia a čo by doprial všetkým deťom z vlastného detstva.